O nás

Záleží nám na vývoji vašich dětí. Naše školka vyniká kvalitní výukou, krásným prostředím a individuálním přístupem.

Naše mateřská škola je jednotřídní s maximální kapacitou 28 dětí. Zřizovatelem mateřské školy je Obec Lhota. Další patra budovy jsou od počátku roku 2012 k dispozici v rámci nově otevřeného Centra volnočasových aktivit. Zahrnují například tělocvičnu, posilovnu, hasičskou klubovnu, klub pro maminky s malými dětmi, prostory pro oslavy i sportovní vyžití, kolem budovy jsou navíc upravena tři hřiště pro různé věkové kategorie.

Kdo pečuje o vaše děti

Bc. David Bělůnek, ředitel

Hana Běhulová, učitelka
Leona Bartoňová, kuchařka